KURUMSAL

Hakkımızda

Türk tekstil endüstrisinin öncüleri tarafından, süregelen tecrübe, birikim ve güvenilirlilikle 2007 yılında kurulan Demoteks, Türkiye’nin 7 bölge, 81 ilinde otel, misafirhane, yurt, hastane ve savunma sanayisine tekstil ürünleriyle hizmet verdiği gibi Asya’dan Avrupa’ya, Amerika’dan Afrika’ya 6 kıtada hizmet veren bir dev haline gelmiştir.

6 kıta, onlarca şehir, yüzlerce kurum ve binlerce memnun müşteri ile yoluna durmaksızın büyüyerek devam eden Demoteks, sizlere de aynı kalite hissini yaşatmak istiyor.

icon

10+

Ar-Ge Çalışması

Dürüstlük, Güvenilirlik, Yenilikçilik, Sürdürülebilirlik

Vizyonumuz

Yurtiçi ve yurtdışında en yüksek standartlarda, en iyi ürün ve hizmet kalitesinde öncülük eden, sektöründe örnek alınan ve takip edilen bir firma olmak, Demoteksin yegane gayesi ve vizyonudur. Güvenle tesis edilen ilişkilerimizi en iyiye taşımak ise Demoteksi Demoteks yapan en temel vizyon ögesidir.

Misyonumuz

Demoteks ve Demoteks ailesi, müşterilerine sadece üretimini yaptığı en üst kalite ürünlerini değil aynı zamanda da güvenini sunmayı kendisine misyon edinmiştir. Bu doğrultuda gerek hazırdaki gerek potansiyel olan müşterilere karşı ilk amacı her zaman karşılıklı güven ilişkisi temin etmek olmuştur. Güvenle adım adım ilerlediği bu yolda en temel dayanağı hem çalışanları hem de müşterileri ile tesis ettiği ilişkileri her zaman bir adım ileriye taşımaktır.