Hakkımızda


DEMOTEKS, kurulduğu 2007 yılından bugüne kadar uzman kadrosu, artan deneyimi ve kapasitesiyle Türkiye’de kurumsal tekstil ürünleri üreticileri arasında önemli bir yere sahiptir. Bilgi birikimi, geniş ürün yelpazesiyle, sektöründe hızlı ve verimli çözümler sunmaktadır. DEMOTEKS, birçok projeye imza atmış ve bu alanda aranılan ve güvenilen bir firma olduğunu kanıtlamıştır. Bu kapsamda hastane, yatılı okul, askeri kurumlar, üniversite yurtları, misafirhane ve otel gibi, özellik ve uzmanlık gerektiren kapsamlı projelerin tekstil çalışmalarını başarı ile yapmaktayız. Ayrıca Türkiye’de ki kamu ve üniversite hastanelerinin %80’inde ürünlerimiz kullanılmaktadır. Türkiye’nin yanı sıra İtalya, Portekiz, Almanya, Fransa, Rusya, Latin Amerika, A.B.D., Kazakistan, Kuveyt, Sudan, Libya, Afrika, Irak, Ürdün, Romanya, Azerbaycan, Gürcistan ülkelerine ürünlerimizi ihraç etmekteyiz. Türkiye’de yeni planlanan ve yapım aşamasındaki Şehir Hastaneleri projelerinin hepsinde yer aldık. Tekstilde çözüm ortağınız olarak sizinle çalışmak arzusundayız. Verdiğimiz hizmetin öncesinde ve sonrasında gerekli takibi yaparak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak ilk hedefimizdir.Sizi de referans listemize eklemekten gurur duyacağız. Özellikle, son dönemde yeni açılan Üniversite, Devlet ve Özel Hastanelerin gerek görsel sunum, gerekse kaliteli hizmet anlayışımızdan dolayı bütün tekstil çalışmalarını beraber hareket ederek tamamladık. Bu çerçevede, oluşabilecek işbirliği içerisinde her türlü çalışma için istekli olduğumuzu bildirir, işlerinizde başarılar dileriz.

Misyonumuz


Önce başarılı işler, sonra kalıcı ilişkiler! Kalite, ekonomik fiyat ve kusursuz müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, bundan sonraki her projede daha da iyisini yapmak için kendimizle yarışarak, samimiyet ve dürüstlük çatısı altında kalıcı ilişkiler kurmak.

Vizyonumuz


Sizin memnuniyetiniz bizim için hiçbir şey ile değiştirilemez! DEMOTEKS , verdiği tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutar.Müşterilerinin tüm ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için onların isteklerini tam ve eksiksiz olarak anlamaya çalışır.Beklentilerin üstünde kalite ve hizmet, Demoteks'e göre her zaman ve her müşteriye en iyi şekilde verilmelidir. Bizce bir iş kaliteli yapılıyorsa, istenirse ekonomikte yapılır. Daima en modern ve en çağdaş teknolojileri kullanarak kaliteyi herşeyin üstünde tutan DEMOTEKS için ekonomik olmak da büyük önem taşır.İş verimliliğini arttırarak hem düşük maliyetli, hem de kaliteli üretim yapmak ve üretimlerini zamanında teslim etmek DEMOTEKS'İN vazgeçilmez ilkelerinden biridir. Biten her proje, bizim için kalıcı ilişkilerin başlangıcıdır.